Začátečníci

Jako začátečník či začátečnice můžeš očekávat diagnostiku a profesionální vyhodnocení fyzického stavu. Na základě těchto zjištění je totiž možné zajistit individuální a "na míru šitý" postup jak v tréninkových jednotkách tak i v nutričních plánech. Podle osobních preferencí si pak můžeš vybrat mezi doporučeními, výživovými a tréninkovými plány, online coachingem či osobními tréninky a konzultacemi.

 • Redukce tuku
 • Nabírání svalové hmoty
 • Tvarování postavy
 • Důraz na slabé stránky
 • Odstranění disbalancí
 • Prevence bolesti zad

Pokročilí

Už nějaký ten pátek chodíš cvičit, ale nejsi si jistý, jestli máš správnou technikunebo dobře postavený trénink? Stagnuješ? Ztrácích motivaci? Chceš zkusit něco nového a speciální tréninkové metody?

Prokonzultujeme konkrétní problém a vymyslíme ideální řešení. Podle osobních preferencí si pak můžeš vybrat mezi doporučeními, výživovými a tréninkovými plány, online coachingem či osobními tréninky a konzultacemi.

 • Redukce tuku
 • Nabírání svalové hmoty
 • Tvarování postavy
 • Důraz na slabé stránky
 • Odstranění disbalancí

Závodní příprava

Závodní příprava pro začátečníky i pokročilé. Zahrnuje konzultace, tréninky, nutriční i tréninkové plány, trenéra na telefonu atd...

Rehabilitační cvičení

Rehabilitační cvičení je tady pro Vás kvůli odstranění disbalancí a bolestí pohybového aparátu, které vznikají špatným stereotypem života. Skvělým příkladem je třeba sedavé zaměstnání. Rehabilitační cvičení je především pro klienty trpícími bolestmi zad, stresem, únavou...

Součástí rehabilitačního cvičení je také diagnostika pohybového aparátu.

Podle možností klienta používáme některé fitness stroje, cvičení s vlastní váhou, pomůcky jako např. bosu, theraband, expander, balón, pěnový válec apod..

Na rehalilitační cvičení je ideální docházet 2 krát týdně.

Dietologiecké konzultace

Ikdyž v televizi či na internetu často vidíme reklamy na zázčané pilulky, které vyřeší naše problémy s váhou, tak nějak podmědomě víme, že to není pravda a žádný takový zázrak neexistuje. Hodně mých klientů a možná i vy jste vyzkoušeli různé diety a zaručené typy jak zhubnout jako třeba proteinová dieta, dieta podle krevních skupi, ovocná dieta, tukožroutská dieta apod.

Jakou dietu tedy vybrat? ŽÁDNOU! Nemyslete neustále na to, jak děláte něco špatně a že cíl je stále v nedohlednu. společně najdeme tu správnou cestu jak zhubnout trvale a nenáročně. Vysvětlíme si, jak vše funguje a dostanete chytré a správné typy na zdravou a chutnou stravu a zdravý životní styl.

Při konzultacích se věnujeme vašim připraveným tématům/problémům, převážení, přeměření, prodiskutování a úpravě jídelníčku. Přidávají se nové možnosti.

Nutriční a tréninkové plány

Sestavení plánů pro všechny, kteří chtějí změnit svou váhu a poměr tuků vs. svalů. 

Jídelníček je sestaven na míru každému, aby respektoval přání, cíle ale v neposlední řadě také chutě klienta. Klient si zapisuje vše co jí a v průběhu je jeho jídelníček pravidelně kontrolován a prokonzultováván. Počítá se i pitný režim.

Tréninky jsou přizpůsobeny možnostem klienta a nastaveny pro co nejvyšší efektivitu.